UYARI

Bu site genel anlamda, yazarın yaşam kültürünü tanıma ve tümüyle topluma karşılıksız hizmet sunmayı amaçlıyor. Bu kapsamda sitede reklam yer almamaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin kapsamı, spor kamuoyu ile spor yönetiminde profesyonel olarak görev alacak kişileri bilgilendirme niteliği ve amacı taşımaktadır.

Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumları etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır.
 
Bu sitede yer alan yazılar yazar adı belirtilerek, bu bloga link verilmek suretiyle, başlığı ve içeriği hiç değiştirilmeden yayınlanabilir.
  
Bu sitede yer verilecek soru ve yorumların hakaret, aşağılama, küfür, reklam vb içermemesi şarttır. Bu tür soru ve yorumlar siteye alınmamaktadır. 

Kişilere yönelik ögeler taşımayan soru, yorum ve katkıların yayımlanabilmesi gönderenin adını açıklama şartına bağlı değildir.
 
Kişilere yönelik eleştiri ya da değerlendirme taşıyan soru ve yorumlara sitede yer verilmeyecektir.  

Bu blogdaki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.